Support systems - SHADI SOLUTION
Reklama www.support-systems.cz
Nejrychlejší online support pro Worpdress a OpenCart

PPC Kampaně

Hledáte nové zákazníky nebo jste začínající společnost, která se bez prvních klientů neobejde?

Najdete je díky nám! Vytvoříme Vám PPC kampaně, u kterých neplatíte za to, že Vaši reklamu někdo jen uvidí. Zaplatíte až za to, když někdo o reklamu projeví zájem a klikne na Vaše stránky nebo na konkrétní produkt. Kampaně nastavíme s ohledem na specifika Vašeho podnikání, a pomocí podrobného měření úspěšnosti Vám budeme pravidelně reportovat výsledky a doladíme Vaši reklamu k dokonalosti. Díky tomu se nebudete muset obávat, že investujete do reklamy, která nefunguje.

Sdružujeme zkušené odborníky na PPC kampaně a SEO optimalizaci, kteří prošli velkými korporátními společnostmi. Díky jejich know-how si můžete být jistí, že oproti konkurenci budete o krok napřed. Vhodně nastavená SEO optimalizace Vám zajistí první místa ve vyhledávačích a v kombinaci s PPC se dostanete přesně tam, kde na Vás čekají budoucí klienti a zákazníci.

Bannerová reklama

V případě bannerové reklamy pro Vás rádi zpracujeme grafickou podobu banneru a najdeme vhodná místa na webu pro jeho umístění. Bannerová, display reklama, či také reklama v obsahové síti, je založena na zobrazování textových a grafických inzerátů (bannerů) na různých webech. Největší rozdíl však nespočívá v druhu inzerátu, ale v jeho cílení. Nejefektivnějším cílením je remarketing / retargeting a klasická display reklama je vhodná především pro tvorbu značky (branding), kde je možné cílit velmi specificky, nebo na širokou veřejnost. Za pomyslnou třešničku na dortu pak můžeme považovat videoreklamu na Youtube.

Analytika a tracking

Správné nastavení a fungování reklamy, se odvíjí od analýzy chování zákazníků na Vašem webu. Jedině tak dokážete odhalit potencionální nedostatky a dozvědět se více informací o svých zákaznících. Pomocí důkladné analýzy Vám postupně vypilujeme celkový marketing k dokonalosti, od nastavení Google Analytics, přes měření konverzí v AdWords a Skliku, až po Eye tracking, který prozradí, čeho si uživatelé na Vašich stránkách všímají.

Zkušenosti a výsledky

Při tvorbě a správě PPC kampaní vycházíme z našich letitých zkušeností. Navíc se pravidelně vzděláváme,, bychom drželi krok s absolutní špičkou. Umíme přivést jak nové zákazníky, tak i zákazníky bývalé, stejně jako udržet ty stávající. Průběžně snižujeme náklady na Vaši reklamu, abyste zaplatili co nejméně za co nejlepší výsledek. O vaše kampaně se postará náš specialista Petr Rapčan specialista na online marketing 7 let v PPC týmu na Seznam.cz certifikovaný partner Google AdWords spolupráce se stovkami klientů

"Mějte neustálý přehled o všech novinkách na support-systems.cz"

Rychlý online support vašeho systému